Willa Developer jako firma deweloperska i budowlana ma pełną świadomość,
że produkt oferowany naszym Klientom, będzie miał ogromny wpływ na  ich życie. 

Dlatego pragniemy aby nasze projekty i rozwiązania były odzwierciedleniem Państwa wymagań i potrzeb. W związku z powyższym zawsze wysłuchujemy uważnie Państwa pomysłów, opinii i uwag. 

 

Willa Developer w Toruniu

Willa Developer Sp. z o.o. Sp.k., ma swoją siedzibę  w Radzyminie koło Warszawy, gdzie rocznie oddaje do użytku ok. 250 mieszkań co plasuje ją w czołówce wśród developerów pod względem ilości budowanych lokali.  Właściciele są też udziałowcami firm związanych z branżą budowlaną działających na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Do tych firm należy CEG-TOR K. Szubierajski i S-ka Sp. J., działający od 1997 roku w Toruniu, będący jednym z liderów produkcji betonu towarowego, ceramiki budowlanej oraz kostki brukowej i elementów wibroprasowanych oraz Cegielnia Karmelita, Z. Kokosza i Spółka s.j. funkcjonująca od 1987 roku produkująca wysokiej jakości ceramikę budowlaną. W roku 2012 udziałowcy uruchomili nową produkcję rur PCV, PE wodnych, kanalizacyjnych i gazowych, dzięki czemu jesteśmy bardzo dobrze zorientowani w branży budowlanej i w potrzebach z nim związanych. Większość produkowanych przez nas materiałów będzie wykorzystana do budowy osiedla. Wszystko to w trosce o wysoką jakość i uzyskanie jak najlepszych cen i zadowolenie przyszłych klientów.

Jako firma deweloperska i budowlana ma pełną świadomość, że produkt oferowany naszym Klientom, będzie miał ogromny wpływ na jakość ich życia przez długie lata.

Dlatego pragniemy aby nasze projekty i rozwiązania były odzwierciedleniem Państwa wymagań i potrzeb. W związku z powyższym zawsze wysłuchujemy uważnie Państwa pomysłów, opinii i uwag.

Prowadzimy własne biuro sprzedaży mieszkań, obsługi klienta oraz kosztorysowania. Budujemy osiedla w oparciu o projekty wykonywane przez renomowaną  pracownię projektową.

Chcemy aby nasi Klienci mieli poczucie komfortu i bezpieczeństwa, dlatego traktujemy ich wyjątkowo i budujemy solidnie. Nasze mieszkania są przemyślane pod względem jak najlepszej funkcjonalności i komfortu, a co za tym idzie, zadowolenia przyszłych mieszkańców.

Zadowolony Klient jest wyznacznikiem jakości naszej pracy, zaś jego ocena jest dla nas decydująca.

Created by Asuri.pl